Obserwatorzy

niedziela, 26 sierpnia 2012

Blog

A WIĘC WSZEM I WOBEC ZAPRASZAM WAS NA MOJEGO NOWEGO BLOGA, OCZYWIŚCIE TO NIE OZNACZA, ŻE "LIFE IS A CONTINOUS GAME" PRZESTANIEMY PISAĆ, BĘDĄ PROWADZONE DWA BLOGI WRAZ Z KLAUDIĄ NIESTETY JUŻ BEZ JULKI :<

http://whengirlssay.blogspot.com/

5 komentarzy:

 1. Zapraszam na nowy rozdział na http://www.moments-in-time-lovestory.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. http://dreamed-of-paradise.blogspot.com/ - Nowy. Zapraszam : )

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do siebie http://miaspenncer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. TRATATATA MASZ ODE MŁA NOMINACJĘ DO #LibsterAward ... u mnie na profilku masz opis tego czegoś i pytania ;3
  MIŁEGO DNIA ;***

  OdpowiedzUsuń
 5. Zostali wybrani, Napieczętowani, nie mieli wyboru. Musieli przebrnąć przez wszelkie wyboiste drogi, jakie przed nimi wysiąkły, tak zupełnie znikąd. Dojrzała w nich pierwotna moc ludzi, zobowiązani byli się przed nią ukorzyć. Każdy, bez wyjątku, przyjął na zawsze określający go znak na szyi, który utrzymywał się, jako czynnik jego przynależności i potęgi, był zarówno jego przekleństwem, jak i wybawieniem od niego.
  Ale przekleństwa Alex nie da się tak po prostu odgadnąć - nie można powiedzieć, co tak naprawdę jest jej przeznaczeniem, a co pozostaje wyrokiem.
  Lecz los gotuje jej coś niebezpiecznego, stawia na drodze zarówno śmierć jak i życie, radość i smutek, zwycięstwo i porażkę...
  I nową siebie.
  Dziewczyna, jako mag najbardziej odbiegający od rzeczywistości, lecz nadal jakoby zwykła nastolatka, w jednej chwili staje się obiektem obserwacji setek, tysięcy istot oraz ważnych osobistości. Podołać przeznaczeniu? W jaki sposób to uczynić, gdy nikt go dokładnie nie odgadł? W jaki sposób je dopełnić, gdy zrazu budzą się zjawiska o jakich nikt nigdy nie słyszał? Czy Alex będzie miała na tyle odwagi, by zawalczyć o wszystko co kocha, za swój Wymiar, jak niegdyś Pierwsza?
  A ona jest kluczem. Pierwsza jest kluczem do wszystkiego. Jest najpotężniejszą, jest wyznacznikiem, jest początkiem, jest wybawieniem i przepaścią bez końca. Co będzie, gdy między krainy te i inne, ukryte wśród zawirowań czasu, nadejdzie ta, która przeminęła, ta która przepowiedziana została, a która teraz w swej świetności powróci? Co będzie, gdy zostanie ponownie ujrzana, zarówno przez oczy jak i dusze, nie jedną i nie dwie?
  A Żyjące Światy poznają jako pierwsze...

  kalahari-trzeci-wymiar.blogspot.com

  Informuję, że adres bloga został niedawno zmieniony z loveelife-trzeci-wymiar.blogspot.com na ten powyżej. Serdecznie zapraszam i przepraszam za spam ;)

  OdpowiedzUsuń